Octenisan rękawice antybakteryjne

10 zł
VAT: 0,74 zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 14,90 zł
Ilość
szt.  
Octenisan rękawice antybakteryjne


Octenisan rękawice Pielęgnacja skóry Mycie bez wody

10 sztuk w opakowaniu


Octenisan rękawiczki – doskonałe wsparcie w podróży. Są łagodne dla skóry, a przy tym posiadają znakomite właściwości antybakteryjne. Idealne do mycia bez użycia wody i mydła.

Octenisan rękawiczki zapewniają skuteczne i łatwe oczyszczanie skóry. Mają działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, niszczą oporne szczepy bakteryjne (MRSA/ORSA). Łagodne dla skóry, nie podrażniają jej, zawierają allantoinę. Bez środków zapachowych i barwiących. Zapewniają optymalną pielęgnację i nawilżenie całego ciała. Dają możliwość mycia skóry i włosów bez użycia dodatkowych środków myjących oraz bez spłukiwania. Polecane w pielęgnacji osób chorych i niesamodzielnych. Idealne dla skóry z problemami.

zastosowanie

pielęgnacja skóry/bezwodne mycie/problemy skórne/trądzik/skóra wrażliwa/pielęgnacja skóry poparzonej/codzienna higiena i pielęgnacja obłożnie chorych/codzienna higiena w warunkach szpitalnych/pielęgnacja skóry przed zabiegami operacyjnymi/codzienna toaleta pacjentów oddziałów szpitalnych/gronkowiec złocisty MRSA/ORSAa

sposób użycia

Wyciągnąć rękawiczkę z opakowania. Nałożyć na dłoń i wymyć dokładnie jedną partię ciała. Rękawiczkę wyrzucić. Na kolejną partię ciała przeznaczyć następną, czystą rękawiczkę.

skład

Woda, gliceryna, kokamidopropylaminy tlenek, kwas mlekowy, alantoina, oktenidyny chlorowodorek, etyloheksylogliceryna.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.