FLARA OSTRZEGAWCZA DROGOWA 15 MIN

36,90 zł
VAT: 6,90 zł (VAT 23%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 14,90 zł
Ilość
szt.  
Flara alarmowa (ostrzegawcza) ORION 20 ze stojakiem -

amerykański produkt od ponad 90 lat powszechnie znany i stosowany w USA, Kanadzie, Ameryce Południowej i Europie.

Jego podstawowa użyteczność polega na niezwykle skutecznym  w każdych warunkach pogodowych takich jak: deszcz, śnieżyca, silny wiatr, mgła oraz w każdych warunkach topograficznych 

sygnalizowaniu kierowcom o awaryjnych postojach na drodze innych pojazdów, miejscach kolizji lub innych zdarzeniach mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Mają również niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo oraz sygnalizację w górach, na morzu, jeziorze, przejazdach kolejowych.

Flary alarmowe to jedyny, skuteczny i niezawodny środek, który mając wszechstronne zastosowanie pozwala ostrzec przed ewentualnym niebezpieczeństwem lub sprowadzić potrzebną pomoc z lądu, powietrza, lub wody.

 Odbiorcami FLAR OSTRZEGAWCZYCH są m.in.: policja, straż pożarna, wojsko, żegluga morska i rzeczna, lotniska polowe, pomoc drogowa, jednostki ratownictwa górskiego i wodnego, warsztaty samochodowe oraz dealerzy samochodów, 

stacje paliw, sklepy z art. pirotechnicznymi i motoryzacyjnymi. Indywidualnymi odbiorcami - użytkownikami są m.in.: kierowcy, turyści górscy, użytkownicy jachtów, łodzi motorowych.

  20 minut spalania, czerwono - pomarańczowe jaskrawe światło widoczne w złych warunkach atmosferycznych. Nie gaśnie podczas śniegu, mgły, deszczu itp.. 

FLARY OSTRZEGAWCZE zostały dopuszczone do obrotu handlowego na terenie Polski na podstawie decyzji Ministra Gospodarki i posiadają wymagany Certyfikat Klasyfikacyjny (Certyfikat Bezpieczeństwa) Instytutu Przemysłu Organicznego Nr 072/IPO/99.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.