Quatrodes Forte 1L - Koncentrat Mycie Dezynfekcja powierzchni

44,00 zł
VAT: 3,26 zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 14,90 zł
Ilość
szt.  
Quatrodes Forte 1L - Koncentrat

Wydajny koncentrat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych jak unity, łóżka i fotele zabiegowe, stoły operacyjne, aparatura medyczna.

Cechy produktu:

Zalecany do sprzętu stomatologicznego i medycznego z ABS i akrylu, unitów, materiałów obiciowych, blatów, podłóg, łóżek zabiegowych

Nie wymaga spłukiwania

Wysoka tolerancja materiałowa na tworzywo ABS i materiały obiciowe – opinia Famed

Nie zawiera aldehydu i fenolu, dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni

Działa na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy, Adeno, Polio

Stężenie już od 0,5% w 15 min.

1l koncentratu = 200l roztworu roboczego

Skład: 100 g zawiera:

3,76 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina (CAS: 2372-82-9)

3,39 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól) (CAS: 94667-33-1)

0,75 g 2-aminoetanol (CAS: 141-43-5)

Opakowanie:

butelka 1 L z dozownikiem

Sposób użycia:

Przygotować roztwór użytkowy koncentratu poprzez rozcieńczenie z wodą w odpowiedniej proporcji. Wybór stężenia zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. W celu otrzymania stężenia 1% należy 10 ml koncentratu rozpuścić w 990 ml wody. Powierzchnia po dezynfekcji nie wymaga zmycia wodą. Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

Zastosowanie:

Quatrodes Forte to wydajny koncentrat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych jak unity, łóżka i fotele zabiegowe, stoły operacyjne, aparatura medyczna. Ze względu na wysoką tolerancję materiałową idealnie nadaje się do dezynfekcji materiałów obiciowych oraz wyrobów z tworzywa ABS, szkła, porcelany, gumy, stali szlachetnej oraz aluminium, niklu i chromu. Zalecany jest także do dezynfekcji poprzez zanurzenie oraz do wyrobów medycznych ze szkła akrylowego. Innowacyjna formuła oparta na synergii surfaktantów i technologii nano-micelli zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie i wyjątkowe właściwości myjące. Nie zawiera aldehydów i fenoli, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych i nie odbarwia powierzchni. Nie wymaga spłukiwania. Posiada przyjemny, kwiatowy zapach.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.