Inhalator tłokowy GESS OLIWIA

95,90 zł
VAT: 7,10 zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 14,90 zł
Ilość
szt.  
Inhalator GESS OLIWIA 

 Doskonały zarówno do użytku w domu, w podróży, jak i w szpitalach. Innowacyjne podzespoły i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że to urządzenie, które idealnie sprawdzi się nawet w terapii antybiotykowej czy przy lekach rozrzedzających oskrzela. Wysokie parametry inhalatora umożliwiają podawanie nawet tych środków leczniczych, przy których konieczne jest bardzo wysokie ciśnienie sprężania. Model GESS OLIWIA może być również wykorzystywany w celach diagnostycznych i w działaniach profilaktycznych, na przykład do inhalacji solą fizjologiczną lub w ziołolecznictwie, a nawet w aromaterapii. Inhalator GESS OLIWIA bardzo skutecznie dostarcza leki we wdychanym powietrzu do zmienionych chorobowo regionów układu oddechowego, charakteryzuje się dużą wydajnością i funkcjonalnością, a do tego pozwala na PRACĘ CIĄGŁĄ. To sprawia, że urządzenie nie musi być wyłączane po kilkunastu minutach działania, aby kompresor mógł się ochłodzić, ale może pracować tak długo, jak to jest potrzebne. Model GESS OLIWIA to zarówno inhalator dla dzieci, jak i dla dorosłych. W zestawie dołączono maski dla użytkowników w różnym wieku. Wysoka jakość inhalatora została potwierdzona w badaniu przeprowadzonym przez Politechnikę Warszawską. Certyfikat dołączony do zestawu. Zapraszamy do składania zamówień! 

PARAMETRY TECHNICZNE : MODEL : GESS OLIWIA ZASILANIE : ~220V, 50Hz MOC : 180VA +/- 10% GŁOŚNOŚĆ : ok 65 dB (A) 

POJEMNOŚĆ POJEMNIKA NA LEK 10m 

WIELKOŚĆ CZĄSTEK : 1µm~5µm 

ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ NEBULIZACJI CIŚNIENIE PRACY 60 kPa ~ 150 kPa 

PRZEPŁYW: 5-10 lpm MAKSYMALNY PRZEPŁYW 8-11 lpm MMAD 

 ŚRODOWISKO PRACY temperatura : 10 C ~40 C wilgotność : ok 80% ciśnienie powietrza 860hPa ~1060 hPa 

ŚRODOWISKO TRANSPORTU temperatura : -20 C ~55 C wilgotność : ok 80% ciśnienie powietrza : 500hPa ~1060 hPa 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA SPRĘŻARKA POJEMNIK NA LEK PRZEWÓD POWIETRZNY USTNIK MASKA DLA DOROSŁYCH- MASKA DLA DZIECI INSTRUKCJA  

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.