Chirurgiczny marker skórny sterylny dwustronny

9,00 zł
VAT: 0,67 zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 14,90 zł
Ilość
szt.  
Chirurgiczny marker skórny sterylny dwustronny


Chirurgiczne markery skórne TONDAUS ™ zaprojektowano tak, aby umożliwić chirurgowi łatwe wyznaczenie wybranych miejsc przed zabiegami lub w ich trakcie. Pozwala na to odporny na szorowanie, nietoksyczny, dobrze widoczny, fioletowy roztwór gencjany. Linijka znajdująca się w każdym opakowaniu umożliwia dokładny pomiar (oznaczony metrycznie i calami). Jednocześnie jest ona elastyczna i dostosowuje się do wszystkich konturów ciała.

Właściwości:

dwustronna końcówka: 0,5 mm i 1,0 mm,

produkt szybkoschnący,

odporny na środki dezynfekcyjne,

kolor fioletowy,

linijka w zestawie,

dodatkowa skala nadrukowana na markerze,

sterylny,

opakowanie: papier—folia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom specjalistów, którzy, oferując wysokiej jakości usługi, oczekują tego samego od produktów oraz sklepów, które je udostępniają, w asortymencie umieściliśmy wyłącznie odpowiedniki z najwyższej półki. Efektywny marker chirurgiczny do skóry jest tego znakomitym przykładem – w parze z jakością idzie jednak bardzo atrakcyjna cena.

Oferowany przez nas marker chirurgiczny do skóry to produkt, który spełni nawet najwyższe wymagania. Znacznie ułatwi znakowanie skóry na przykład w czasie operacji. Może znaleźć zastosowanie zarówno w chirurgii plastycznej, jak i ogólnej, jak również radiologii, dermatologii czy pracowniach rentgenowskich.

Załączone zdjęcie ma wyłącznie charakter poglądowy. Produkt przeznaczony wyłącznie do profesjonalnego użytku.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.