Półmaska filtrująca z zaworem FFP3 1szt

6,99 zł
VAT: 1,31 zł (VAT 23%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 19,90 zł
Ilość
szt.  


Maski są najwyżej klasyfikowaną grupą FFP3 dzięki czemu chronią przed nietoksycznymi, średnio lub wysoko toksycznymi aerozolami w stanie płynnym lub stałym (np. mgły olejowe) w stężeniach do 50 x OEL lub 20 x APF. 

Maski ochrony dróg oddechowych FFP3 zapewniają najwyższy stopień ochrony dróg oddechowych przed zanieczyszczeniami.

Przy całkowitym przecieku wewnętrznym wynoszącym najwyżej 5% i wymaganej ochronie przed cząsteczkami o wielkości do 0,6 μm na poziomie co najmniej 99% są one w stanie filtrować cząsteczki toksyczne, rakotwórcze i radioaktywne. 

Te maski ochrony dróg oddechowych nadają się do stosowania w środowiskach pracy, w których wartość graniczna narażenia w miejscu pracy może być przekroczona nawet 30-krotnie w stosunku do wartości właściwej dla danej branży. 

Dlatego używa się ich na przykład w przemyśle chemicznym.

WYMAGANIA:

Półmaski naszej produkcji są zgodne z europejską normą EN 149:2001 + A1:2009.

Wszystkie nasze półmaski posiadają ocenę Instytutu Medycyny Pracy, że zastosowane surowce do produkcji półmasek nie wywierają działania drażniącego na skórę i nie wpływają niekorzystnie na zdrowie użytkownika w normalnych lub racjonalnie przewidywalnych warunkach stosowania.


KAŻDA MASECZKA PAKOWANIA JEST WORECZKU STRUNOWYM

ZDJĘCIE POGLĄDOWE.ZAWÓR KOLORU CZERWONEGO
Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.