Półmaska filtrująca z zaworem ZF 0/27z FFP3 NR D

16 zł
VAT: 2,99 zł (VAT 23%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 14,90 zł
Ilość
szt.  

Półmaska filtrująca z zaworem ZF 0/27z FFP3 NR D

Cena dotyczy 1 szt. Polskie certyfikowane profesjonalne maski.

KLASA FFP3

PRZEZNACZENIE:

Półmaska filtrująca (zwana także jako maska antysmogowa, maska przeciwpyłowa) ZF 0/27 z FFP3 NR D – służy do ochrony dróg oddechowych przed aerozolami cząstek stałych i ciekłych, o ile stężenie fazy rozproszonej w aerozolu nie przekracza stężenia 10-krotności najwyższego dopuszczalnego stężenia .

Jest to półmaska płaska, przeznaczona na jedną zmianę roboczą (max. 8 godzin). Nie należy stosować jej, gdy stężenie tlenu w powietrzu jest mniejsze niż 17%.

Półmaska jest wyrobem antyelektrostatycznym – może być używane w strefie zagrożonej wybuchem.

ZASTOSOWANIE:

Najczęściej stosowane w przemyśle górniczym, chemicznym, stoczniowym, hutniczym, przy obróbce drewna twardego, a w szczególności do pyłów i dymów tkj. azbest, kwarc, aluminium, miedź, bar, tytan, wanad, chrom, mangan, pył węglowy – do 10 x NDS.

CHARAKTERYSTYKA:

Półmaska filtrująca ZF 0/27z FFP3 NR D składa się z :

czaszy - wykonanej z wielowarstwowej włókniny filtracyjnej,

dwóch taśm nagłowia,

zacisku nosowego,

uszczelniacza nosowego,

zaworu wydechowego.

WYMAGANIA:

Półmaski są zgodne z europejską normą EN 149:2001 + A1:2009. Wszystkie półmaski posiadają ocenę Instytutu Medycyny Pracy, że zastosowane surowce do produkcji półmasek nie wywierają działania drażniącego na skórę i nie wpływają niekorzystnie na zdrowie użytkownika w normalnych lub racjonalnie przewidywalnych warunkach stosowania.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.