PODKŁAD CELULOZOWY BIAŁY 60 cm x 65 mb

24,51 zł
VAT: 1,82 zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 14,90 zł
Ilość
szt.  

BULKYSOFT podkład medyczny 60cm x 65 m

Podkład medyczny Bulkysoft to produkt najwyższej jakości, dzięki któremu można zachować higienę w każdych warunkach. Produkt bezpieczny i higieniczny – jako jedyny posiada udokumentowane badania dermatologiczne – badania udostępniamy na życzenie. Wykonany jest z dwuwarstwowego papieru o wymiarach 60 cm x 65 m z czystej, wyselekcjonowanej celulozy. Ma śnieżnobiały kolor i delikatne tłoczenia na powierzchni. Pomaga to zwiększać jego chłonność.

 Jest bardzo przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry. Zaletą jest idealna perforacja, która dzieli rolkę podkładu na równej długości kawałki - można je w łatwy i szybki sposób odrywać. Na rolce jest aż 210 odcinków co ma znaczący wpływ na mniejsze zużycie. Każda rolka pakowana jest w oddzielny celofan, dzięki czemu zapewniona jest czystość, higiena i bezpieczeństwo użytkowników. 

Produkt posiada certyfikaty Ecolabel, PEFC i ISO9001. 

Polecany do gabinetów medycznych, spa i gabinetów masażu. 

Kolor: Biały  

Surowiec: Celuloza

Ilość warstw: 2

Szerokość rolki: 60 cm

Długość rolki: 65 m


PODKŁAD CELULOZOWY PERFOROWANY CO 37CM biały 60 cm x 65 mb.Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.