Urine Free preparat usuwający mocz i zabrudzenia organiczne o zapach migdałów 250ml

27,00 zł
VAT: 5,05 zł (VAT 23%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 14,90 zł
Ilość
szt.  
Urine Free Bio-enzymatyczny preparat usuwający mocz oraz inne zabrudzenia organiczne 250ml

Urine Free to biodegradowalny i ekologiczny środek, który można stosować zarówno przy małych dzieciach, jak też przy nadwrażliwej skórze.

 Środek nie wywołuje podrażnień przy bezpośrednim kontakcie ze skórą. 

Produkt o szerokim wachlarzu zastosowań działa nie tylko na plamy z moczu ale również innego rodzaju plamy pochodzenia organicznego na przykład plamy z wymiocin, kału, trawy czy kawy. 

Skuteczny zarówno przy starych jak i świeżych plamach.

Cechy produktu:

zawiera oleje podstawowe, powoduje stałe neutralizowanie zapachu, podczas gdy bakterie i enzymy działają przetwarzając mocz,

niejonowe środki powierzchniowo czynne usuwają plamy z powierzchni, nie pozwalając na zaleganie brudu i jego przyciąganie,

charakterystyczny, delikatny zapach,

opakowanie posiada pompkę, która pozwoli w łatwy i wydajny sposób rozprowadzić środek na wybranej powierzchni.


Sposób użycia:

 wstrząsnąć przed użyciem. Nie rozpuszczać. Dokonać próby na trwałość koloru. Nie należy prać wcześniej poplamionego moczem dywanu lub tkaniny dopóki nie zniknie usuwany zapach.

Materace, maty, podkłady: Widoczne resztki moczu zebrać papierowym ręcznikiem. Rozpylić preparat na powierzchni i zostawić. Nie wcierać, nie wycierać. W przypadku materaców ze względu na ich grubość operację po pewnym czasie powtórzyć.

Pościel, bielizna, ubrania: Rozpylić Urine Free na zaplamionej powierzchni. Umieścić zaplamione artykuły w wiaderkach lub plastikowych torebkach na przynajmniej 30 minut przed wypraniem. W przypadku bardzo uporczywych plam pozostawić na kilka godzin. Wyprać jak zwykle, bez uprzedniego namaczania. Mocz i osad zostaną usunięte w procesie prania i płukania.

Dywany/Tkaniny: Należy wyczyścić tyle moczu ile jest możliwe za pomocą łatwo wchłaniającego ręcznika. Dokładnie nasączyć plamę z moczu. Urine Free musi pokryć całą zamoczoną powierzchnię. Pozwolić wyschnąć, nie pocierać. W przypadku starych zabrudzeń konieczne jest codzienne powtarzanie czynności dopóki plamy nie zostaną usunięte. Po usunięciu zapachu i plam należy dokładnie spłukać w celu upewnienia się, że nie ma pozostałości na dywanie.

Powierzchnie twarde (drewno, metal, kafelki, itp.): Należy wytrzeć mocz. Rozpylić na powierzchni i poczekać aż wyschnie. W przypadku starych, wysuszonych plam powyższe działanie należy powtarzać codziennie dopóki zapach nie zniknie.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.