TLEN INHALACYJNY W PUSZCE 12L

39,00 zł
VAT: 2,89 zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: Produkt niedostępny
Najtańsza wysyłka od 14,90 zł
Ilość
szt.  

TLEN INHALACYJNY- Tlen w wersji przenośnej, skoncentrowany w niewielkich rozmiarów puszce, znalazł zastosowanie jako element wyposażenia apteczek, toreb ratowniczych i zestawów do ratownictwa medycznego.
Pozwala on na natychmiastowe i skuteczne uzyskanie źródła tlenu dla poszkodowanych.

    - 12 litrów skondensowane w niewielkiej butelce
    - Stężenie tlenu : 99,4%
    - Bezwonny
    - Prosty w użyciu
    - Wyposażony w wygodny ustnik/ maskę


Jest idealny dla:

ASTMATYKÓW I OSÓB Z POChP – stosowanie wyższego stężenia tlenu powoduje szybsze jego przyswojenie przez organizm mimo obkurczonych oskrzeli.
BIZNESMENÓW I STUDENTÓW – czysty tlen obniża poziom stresu podczas pracy w nerwowych warunkach oraz poprawia pamięć i koncentrację na krótki okres czasu, np. egzamin, czy podczas nauki.
CIERPIĄCYCH NA STRES I BEZSENNOŚĆ – dostarczenie tlenu pomaga zrelaksować się i zasnąć. Relaks oznacza zwolnienie pulsu i zmniejszenie ciśnienia krwi w ciągu 2-3 minut.
IMPREZOWICZÓW – im więcej dostarczymy tlenu do ciała, tym szybciej alkohol zostanie zneutralizowany do nieszkodliwych nam substancji.
KIEROWCÓW – odbudowuje czujność i szybkość reakcji oraz zmniejsza senność i ziewanie podczas długich monotonnych tras.
KULTURYSTÓW – tlen to źródło energii dla mięśni i mózgu. Wielu ludzi takich jak sportowcy czy aktorzy używa tlenu, by zachować nie tylko swoje zdrowie, ale także popularność.
OTYŁYCH – tlen jest najważniejszym czynnikiem w procesie metabolizmu przy spożywaniu posiłków tłustych oraz wysoko węglowodanowych, jak i cukrów czy alkoholu. Nasz organizm musi zużyć więcej tlenu do rozbicia tych substancji niż np. białek.
PODRUŻUJĄCYCH – tlen spowoduje, że twoje nogi już nie będą zdrętwiałe i niedokrwione z powodu jego ograniczonej ilości na wysokościach, w które wznosi się samolot.
PRZEWLEKLE CHORYCH – przy zwiększonej ilości czystego tlenu szybciej zachodzi usuwanie z organizmu wirusów i bakterii.
SPORTOWCÓW – Zwłaszcza ci biorący udział w treningu wysokogórskim, gdzie tlen jest bardzo rozrzedzony- spróbujcie ten produkt! Pozwoli to wam osiągnąć lepsze rezultaty w końcowym efekcie treningu . Tlen pomaga natychmiast zlikwidować zmęczenie po wysiłku. Uspokaja puls i aktywuje krążenie krwi oraz wytwarza witalność i energię.
Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.