Narzędzia chirurgiczne

Wśród szerokiego asortymentu naszego sklepu medycznego znajdują się także narzędzia chirurgiczne, najczęściej wykorzystywane podczas równego rodzaju operacji i zabiegów. Charakteryzują się one wysoką precyzją wykonania, jak również optymalną wytrzymałością na uszkodzenia.

Nasz sklep proponuje między innymi takie produkty, jak chociażby pęsety, nożyczki, skalpele, nici czy kleszczyki. W zależności od modelu i przeznaczenia danego narzędzia chirurgicznego mogą być one sterylne. Artykuły jednorazowe wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, natomiast te przeznaczone do wielokrotnego użytku ze szczotkowanej stali antyrefleksyjnej.

Każdy z naszych produktów posiada szczegółowy opis, pozwalający na wybór najlepszych rozwiązań do konkretnych zastosowań.

Oferowane przez nas produkty mogą stanowić wyposażenie oddziałów szpitalnych, przychodni, gabinetów specjalistycznych i wielu innych placówek ochrony zdrowia.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.