Rękawice medyczne

Lateksowe, winylowe, chirurgiczne oraz nitrylowe rękawice medyczne, zostały stworzone z myślą o lekarzach, dentystach i innych osobach, których praca wymaga sterylności.

Oferowane przez nas rękawice chirurgiczne wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa, które sprawia, że są one bardzo elastyczne i wygodne dla użytkowników, co jest szczególnie ważne podczas długiej operacji lub zabiegu. Ponadto są one odporne na substancje chemiczne oraz przenikanie bakterii, dzięki czemu są sterylne.

W naszym asortymencie mamy również modele nitrylowe, które dobrze się sprawdzą u osób uczulonych na lateks. Ponadto cechuje je duża odporność na przebicia, co ma ogromne znaczenie w branży medycznej, gdzie istnieje ryzyko rozcięcia ich ostrym narzędziem lub igłą.

Jak widać wybór modeli jest bardzo duży, a to na jaki klient się zdecyduje, powinno zależeć od rodzaju czynności jaka będzie wykonywana.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.