Opatrunki na oparzenia

Zdrowie pacjentów jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego szybka i skuteczna pomoc jest bardzo ważna, szczególnie przy oparzeniach. Wtedy najlepiej sprawdzą się opatrunki hydrożelowe wykonane z różnego rodzaju substancji od których zależy cena danego produktu.

Klientom oferujemy szeroki wybór kompresów chłodzących lub ogrzewających (ich ciepło pomaga łagodzić dolegliwości bólowe). Te, które wykonane zostały z mocnej i wytrzymałej folii posiadają wkład z wody oraz karboksymetylocelulozy i można je stosować wiele razy.

Opatrunki hydrożelowe na oparzenia pomagają szybko schłodzić skórę. Ich zastosowanie pozwala zniwelować ból, a dzięki właściwościom antybakteryjnym chroni także przed zakażeniem.

Wybierając sposób na uśmierzenie bólu wywołany gorącem należy również odpowiednio dopasować go do rodzaju rany, ponieważ inne należy zastosować w przypadku otarć oraz delikatnych ran, a inne w przypadku tych większych.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.