Podkłady higieniczne, prześcieradła

Dzięki temu, że wykonane są z miłej i przyjemnej w dotyku tkaniny dobrze sprawdzają przy przewijaniu niemowląt, pielęgnacji chorych, ale również w gabinetach kosmetycznych.

Prześcieradła medyczne stanowią podstawowe zabezpieczenie nie tylko łóżka, ale również całego materaca oraz pościeli. Większość z nich posiada celulozową warstwę wyposażoną w granulki, które izolują wilgoć, dzięki czemu pacjenci mogą czuć się komfortowo.

Podkłady higieniczne to główne zabezpieczenie materacy osób cierpiących na nietrzymanie moczu, jak również dobra warstwa ochronna, która sprawdzi się podczas przewijania.

Natomiast podkłady flizelinowe wykonuje się z włókniny i stosuje najczęściej w gabinetach masażu oraz studiach kosmetycznych. Tworzą one warstwę ochronną, która zabezpiecza materac przed zabrudzeniami.

Prześcieradła medyczne to bardzo popularny produkt, który charakteryzuje niska cena. Stosowany jest w większości szpitali , ponieważ sprawia, że pacjenci cierpiący na nietrzymanie moczu mogą poczuć się komfortowo.

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.