Filtr wlotowy do koncentratora tlenu Everflo, 115-LMER-R60 | 1 szt.

1594
41,70 zł
VAT: 3,09 zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 19,90 zł
Ilość
szt.  

EverFlo jest niezbędnym elementem do zapewnienia prawidłowego działania koncentratora tlenu z tej samej serii. Produkt pochodzi od renomowanej firmy Philips Respironics, która od lat specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań stosowanych w medycynie, wspomagających pacjentów borykających się z problemami z oddychaniem. Filtry należy regularnie wymieniać, aby za każdym razem były czyste i suche, co zwiększy wydajność urządzenia i pozwoli dostarczyć najwyższej jakości tlen, co obniży awaryjność i poprawi funkcjonowanie sprzętu. 

Przy standardowym użytkowaniu urządzenia zaleca się wymianę filtra co ok. 2-3 lata.


Stosowanie filtrów EverFlo:

W celu przeprowadzenia domowego leczenia tlenem należy zastosować profesjonalne koncentratory tlenu wymagające wykorzystania najwyższej jakości filtrów. Doskonałym przykładem są modele EverFlo przeznaczone do koncentratorów Philips Respironics z tej samej serii. Kondensator pobiera powietrze z otoczenia, a następnie dzięki specjalnym sitom oddziela tlen od azotu i przekazuje go dalej – do specjalnej kaniuli.

Regularna wymiana filtrów EverFlo dostępnych w naszej ofercie poprawia jakość życia chorych, a także minimalizuje ryzyko wystąpienia infekcji dróg oddechowych. 

Prezentowany filtr EverFlo jest wymiennym elementem, który spełnia również funkcję ochronną przed wirusami i bakteriami. Charakteryzuje się również bardzo wysoką skutecznością, a jego wymiana jest bardzo prosta i szybka.Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.