Opatrunek indywidualny typu W tzw. wojskowy mały MATOPAT | 1 szt.

0341
9,95 zł
VAT: 0,74 zł (VAT 8%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 19,90 zł
Ilość
szt.  
Opatrunek indywidualny, mały typu W to wysokiej chłonności tampony watowo-gazowe pozwalające na zatamowanie bardzo obfitych krwawień. Nie wymagają stosowania opatrunku podtrzymującego, gdyż bandaż w zestawie umożliwia pewne przymocowanie do miejsca zranienia. Opakowanie wodoszczelne.

Opatrunek indywidualny (wojskowy) stosowany jest do opatrywania ran postrzałowych oraz tamowania ran z dużą ilością krwawienia.


Cechy produktu:

- Opatrunek indywidualny typu „W” został wykonany z dwóch tamponów wato-gazowych o wymiarach 13,5cm x 10cm oraz bandaża o wymiarach 10cm x 4m.

- Opatrunek jest wyrobem jałowym. Został zapakowany w papier, a następnie w opakowanie wykonane z laminatu foliowego, które zapewnia wodoszczelność opatrunku.

- Jeden z tamponów zamocowany jest do opaski w sposób trwały, natomiast drugi posiada możliwość przesuwania wzdłuż opaski. (Pozwala to na opatrywanie różnych ran , np. postrzałowych na wylot.)

- Wysoka chłonność tamponów umożliwia tamowanie bardzo obfitych krwawień.

- Opatrunek nie wymaga stosowania dodatkowego opatrunku podtrzymującego, gdyż bandaż umożliwia pewne przymocowanie go do miejsca zranienia.


Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.