Mata dezynfekcyjna 1W 100x60x4cm wejściowa

99 zł
VAT: 18,51 zł (VAT 23%)
Stan magazynowy: dostępny
Status dostawy: 48h do 5 dni roboczych
Najtańsza wysyłka od 19,90 zł
Ilość
szt.  
Mata dezynfekcyjna 1W 100x60x4 cm wejściowa

Mata dezynfekcyjna wejściowa przeznaczona jest do umieszczenia przed wejściem do pomieszczeń.

Stosowana w połączeniu ze specjalnym środkiem dezynfekcyjnym stanowi element bioasekuracji, zabezpiecza przed wnoszeniem wirusów (np. ASF, korona), bakterii i grzybów do pomieszczeń. Należy pamiętać, że skuteczność bioasekuracji zależy od czystości obuwia – wchodzenie na matę w zabłoconym obuwiu zmniejsza skuteczność ochrony. Konstrukcja mat nie wymaga stosowania specjalnych basenów.

Maty są solidnie wykonane, polskiej produkcji.

Spód wykonany jest z grubej plandeki, a sposób szycia dobrany tak, aby wyeliminować „dziurawienie” zewnętrznej warstwy przez szwy, czyli jest całkowicie nieprzeciekający. W odróżnieniu od innych materiałów, plandeka jest wyjątkowo mocna i trwała.

Góra maty to mocna siatka. W zależności od wersji siatka może być 1-warstwowa (1W) lub 3-warstwowa (3W). Siatki są poliestrowe, czyli bardzo wytrzymałe, nie rozciągają się, nie strzępią, są gładkie. Charakteryzują się też minimalnym pochłanianiem wilgoci i dużą odpornością na ścieranie.

Maty dezynfekcyjne z siatką 1W mają większe oczka, przez co lepszą przepuszczalność. Zalecane są w miejscach, gdzie jest możliwe utrzymanie w miarę czystego obuwia, gdyż nieczystości łatwo przenikają w głąb. Dużą zaletą tych mat jest łatwość ich czyszczenia.

W środku znajduje się specjalny wkład chłonny wykonany z elastycznej pianki poliuretanowej. Maty są zapinane na zamek błyskawiczny, co pozwala na łatwe jego wyjęcie.

Podobne produkty

Do działania naszego sklepu używamy plików cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików coockies.